» این خبر در تاریخ 1394/03/28 در سایت بانک صادرات ایران منتشر شده است

---------------------

اینترنتی در خواست صدور سپهر کارت دهید


​بانک صادرات ایران در راستای افزایش دسترسی به خدمات نوین و کاهش هزینه ها، امکان دریافت در خواست های صدور سپهر کارت از طریق سامانه اینترنت بانک سپهر را عملیاتی کرد.
به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک به منظور تسریع و تسهیل در فرایند صدور سپهر کارت برای مشتریان، کاهش حجم مراجعات به شعب و هزینه ها امکان ثبت درخواست صدور سپهر کارت از طریق سامانه اینترنت بانک سپهر را عملیاتی کرد و براین اساس مشتریان می توانند ضمن ثبت در خواست و تکمیل فرم در سامانه یاد شده کارت و رمز مربوطه به صورت محرمانه بر اساس محل اقامت مشتری به شعبه انتخابی وی ارسال خواهد شد. 

بر اساس این گزارش در حال حاضر امکان ثبت در خواست اینترنتی صدور سپهر کارت برای حسابی که قبلاً به هیچ کارتی متصل نشده وجود دارد و امکان ثبت در خواست صدور کارت مجدد در نیز در آینده عملیاتی خواهد شد.
گفتنی است این بانک به منظور افزایش رضایت مندی مشتریان و پاسخگویی به نیاز فعالان اقتصادی و بازرگانان سامانه جدید اینترنت بانک ویژه حساب های حقوقی و مشترک (BIB-Business Internet Banking) را در آینده نزدیک عملیاتی خواهد نموده که طی آن مشتریانی که دارای حساب حقوقی و یا مشترک اند( مانند شرکت ها، سازمانها ) می توانند از خدمات بانکی متنوع بر بستر اینترنت بهره مند گردند. تراکنش های مالی این سامانه مبتنی بر چند امضاءبوده و امضاء داران می توانند با توجه به شرایط برداشت ها که در شعبه تعریف می شود امکان انجام تراکنش مالی در سامانه BIBرا پیدا کنند.
شایان ذکر است بانک صادرات ایران با صدور حدود ٤٦ میلیون کارت الکتریکی و نصب و راه اندازی ٤ هزار و ٧٠٠ دستگاه خود پرداز نصب ٤٤١ هزار دستگاه کارت خوان در مراکز فروش و انجام ٢٠ میلیون تراکنش در روز نقش بسزایی توسعه و پیشرفت بانکداری الکترونیک در جامع دارد.