اپلیکیشن سکه بانک ملت به ۲۰ بانک متصل شد

شرکت به پرداخت ملت به عنوان بزرگ‌ترین شرکت ارائه‌دهنده خدمات پرداخت در کشور و خاورمیانه، نسخه جدید اپلیکیشن موبایلی سکه را برای گوشی‌های دارای سیستم‌عامل Android و iOS تهیه و منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملت، مشتریان و دارندگان کارت‌های بانکی از مبدأ ۲۰ بانک (ملت، ملی، تجارت، سپه، آینده، دی، پارسیان، سامان، پست بانک، اقتصاد نوین، سرمایه، انصار، مهر اقتصاد، قوامین، شهر، حکمت ایرانیان، صنعت و معدن، ایران زمین، گردشگری، رسالت) می‌توانند با نصب این اپلیکیشن روی گوشی تلفن همراه خود از خدمات پرداخت الکترونیک استفاده کنند.

(ادامه مطلب را بخوانید...)

از امکانات و قابلیت‌های سامانه سکه که با هدف ارائه محصولات نوآورانه در حوزه خدمات غیر حضوری و تسهیل در انجام انواع تراکنش از سوی مشتریان از طریق تلفن همراه راه‌اندازی شده است، می‌توان به امکانات حواله کارت به کارت، سرویس کیف پول، پرداخت قبض، شارژ بسته اینترنت، پرداخت جریمه خودرو و نیکوکاری اشاره کرد.

شرکت به پرداخت با هدف ترغیب مشتریان به نصب و استفاده از نسخه جدید اپلیکیشن موبایلی سکه، مرحله اول جشنواره سکه را به مدت چهار ماه از تاریخ اول دی‌ماه ۹۶ شروع کرده است که این جشنواره تا ۳۱ فروردین‌ماه ۹۷ همراه با جوایز بسیار ارزنده از قبیل یک دستگاه آپارتمان به ارزش چهار میلیارد ریال، سفر به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و گوشی تلفن همراه آیفون x ادامه خواهد داشت.

مشتریان می‌توانند برای دریافت نرم‌افزار سکه و اخذ اطلاعات بیشتر به سامانه سکه به نشانی اینترنتی sekeh.behpardakht.com مراجعه کنند.