» این خبر در تاریخ 1395/03/12 در سایت بانک صادرات ایران منتشر شده است

---------------------

سامانه همبانک صادرات
استقبال گسترده هموطنان از امکان دریافت رمز یکبار مصرف از طریق سامانه همبانک صادرات ایران


خدمت امکان دریافت رمز یکبار مصرف از طریق سامانه همبانک صادرات ایران به دلیل امنیت بالا و سادگی در دسترسی با استقبال گسترده هموطنان مواجه شده است.
به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک به منظور تسهیل بیشتر در خدمات بانکداری نوین امکان دریافت رمز یکبار مصرف جهت ورود به سامانه اینترنت بانک سپهر وتولید امضاء دیجیتال (OTP) را فراهم کرد که با استفاده از این خدمت هموطنان می توانند با شماره گیری #٧١٩* و انتخاب گزینهOTP(کلید٥)، رمز یکبار مصرف یا امضای دیجیتال رمز جهت ورود به سامانه اینترنت بانک سپهر و همچنین امضای دیجیتال جهت انتقال وجه درسامانه مذکور را دریافت نمایند. که هموطنان طی چند ماه اخیر به دلیل سادگی، امنیت بالا، تنوع در خدمات و... استقبال گسترده ای از خدمات قابل ارایه از طریق سامانه همبانک داشته اند. 
همچنین این بانک به منظور خلق ارزش افزوده بیشتر برای مشتریان برنامه توسعه و ارتقای کمی و کیفی خدمات همبانک را دستور کار قرار داده است و در آینده خدمات جدیدی که با رویکرد کاهش در هزینه های و صرفه جویی در وقت مشتریان طراحی شده اند رونمایی و به بازار عرضه خواهند شد.
براساس این گزارش مشتریان این بانک که دارای سیم کارت های اپراتورهای مختلف می باشند در همه نقاط کشور می توانند با شماره گیری #٧١٩* از خدمات ussd این بانک شامل: مانده کارت، سه گردش آخر کارت، خرید شارژ سیم کارت اعتباری، پرداخت قبوض و مدیریت کارت‌ها، پرداخت وجوه و نزورات به موسسات خیریه و... آسان تر و سریع تر از سایر درگاهها بهره مند گردند. بنحوی که استفاده از این سامانه علاوه بر سرعت و دقت بالاتر از رفت و آمدهای غیر ضروری در وقت صرفه جویی می کند.
شایان ذکر است سامانه همابنک صادرات ایران به دلیل قابلیت و تنوع در خدمات با استقبال ویژه متقاضیان مواجه شده به گونه ای که مشترکان این سامانه هر ماه حدود ٦ میلیون تراکنش بانکی را از طریق آن به انجام می رسانند.